Foukaná izolace, tepelná izolace, zateplení, zvukové izolace stačí zavolat: 606 374 548 tel. kontakt
Předchozí Další

MÁTE VYSOKÉ ÚČTY ZA ENERGIE? S NÁMI UŠETŘÍTE! Zateplením střechy nebo stropu ušetříte okolo 25% nákladů na topení. NEPLAŤTE ZBYTEČNĚ VÍCE NEŽ MUSÍTE!

MÁTE VYSOKÉ ÚČTY ZA ENERGIE? S NÁMI UŠETŘÍTE! Zateplením střechy nebo stropu ušetříte okolo 25% nákladů na topení. NEPLAŤTE ZBYTEČNĚ VÍCE NEŽ MUSÍTE!

Zima je už před námi, nicméně stále ideální čas pro zateplení vašeho domu. Přišlo vám již vyúčtování za energie a stále doplácíte a platíte vysoké účty? S námi ušetříte, neplaťte zbytečně více než musíte!
Víte, že největší úniky tepla jsou přes střechu či strop, okolo 25 %. A stačí tak málo, aby jste ušetřili vaše peníze za stále se zdražující energie. Pomůžete tak nejen svému rozpočtu, ale především našemu ovzduší. Spálením menšího množství paliva na ohřev domu vyprodukujete méně škodlivin a přispějete tak ke zlepšení životního prostředí.
Zateplením střechy nebo izolací stropu ušetříte okolo 25% nákladů na topení a přitom izolace střechy je několkanásobně levnější než izolace fasády, která v souhrnu uspoří pouze 15%.
I když  máme zimu teprve před námi, nastane období, kdy poznáte kvalitně zateplenou střechu, že se vám nepřehřívá podkroví, ikdyž venku bude horko. Pokud je toto váš problém, správným zateplením vám pomůžeme navodit domácí pohodové klima i ve velkých vedrech.
Izolaci střechy provádíme především foukanou izolací CLIMATIZER PLUS® (celulóza), ale v nabídce máme i další materiály (minerální vlákno, grafitovaný polystyren a dřevovlákno). Nejběžnější provedení foukané izolace je zateplení střechy (ploché nebo šikmé) či zafoukání podlahy půdy.
Foukání tepelné izolace nenaruší vaši domácnost a celá aplikace trvá maximálně jeden den.

Izolujte již dnes a zítra už šetříte vaše peníze! 

více novinek zateplení a zvukové izolace >>>