Foukaná izolace, tepelná izolace, zateplení, zvukové izolace stačí zavolat: 606 374 548 tel. kontakt
Předchozí Další

VINYL SIDING – OBKLADY - osvědčený způsob provedení odvětraných fasád bytových i průmyslových objektů či exponovaných stěn domů

VINYL SIDING je montovaný fasádní systém, který je pro své vlastnosti mezi zákazníky velmi oblíben. Systém je charakterizován odvětrávanou vzduchovou mezerou, která je tvořena přídavným roštem za finální obkladovou plochou a tepelným izolantem. Vzduchová mezera umožňuje konstrukci odvětrávat odspoda směrem vzhůru případnou vlhkost vznikající na povrchu izolantu při teplotách rosného bodu a při oslunění. Umožňuje také odvětrávání teplého vzduchu z povrchu.

Dalšími přednostmi jsou vyloučení mokrého procesu při samotném provádění fasády, vhodné je použití také pro vlhké stávající konstrukce. Výhodou je také možnost přenášet bez poruch dilatační pohyby konstrukcí (i u panelových domů). V neposlední řadě je nutné zmínit také vysokou trvanlivost a bez údržbový provoz (životnost minimálně 50 let), které jsou dány kvalitou finální obkladové vrstvy. Samotná finální vrstva má mnoho možných alternativ – od mramorových obkladových desek až po dřevěné obložení. Tomu také samozřejmě odpovídá cenová hladina.

Kombinací lamel a doplňků lze na fasádě obložit jakýkoliv běžný detail, od spodního soklu až po střešní podhled. Na přání zákazníka je možné obkládanou plochu rozčlenit na jednotlivé části, které se liší nejen svou barevností, ale také směrem ukládaných lamel. Například kombinace se šikmým provedením vytváří na fasádě velmi zajímavý prvek. Kompletní certifikovaný fasádní je možno použít v kombinaci s nástřikem tepelně akustické izolace CLIMATIZER PLUS.