Foukaná minerální izolace vhodná pro konstrukce s vyšším požárním rizikem

Foukaná minerální izolace CLIMASTONE® je díky vysoké požární odolnosti ideální pro použití především u staveb s vyšším požárním rizikem.

V roce 2012 jsme do našeho sortimentu zařadili foukanou minerální izolaci CLIMASTONE®. Tuto izolaci vyrábí firma CIUR a.s. Brandýs nad Labem spolu s firmou Isover Saint-Gobain Častolovice. Toto spojení zajišťuje vysokou kvalitu vstupní suroviny spolu s úpravou vlákna pro ideální parametry k použití materiálu jako foukané izolace.

Proti CLIMATIZERU PLUS® má CLIMASTONE® výrazně nižší hodnotu měrné tepelné kapacity, což zhoršuje jeho akumulační vlastnosti a tím mnohem méně chrání před letním horkem. CLIMASTONE® je méně nasákavý než CLIMATIZER PLUS®, ale mnohem hůře se případné vlhkosti zbavuje, na rozdíl od materiálu CLIMATIZER PLUS®, který umí hladinu vlhkosti aktivně regulovat.

Použití:

Střechy

Stropy

Stěny

Podlahy

Příčky

Výhody foukané izolace CLIMASTONE®:

  • Velmi dobré tepelně izolační parametry izolace

  • Vysoká požární odolnost

  • Originální finální výrobek

  • vhodné pro konstrukce oddělující požární úseky, protipožární stěny, podhledy prostor s vysokým počtem shromažďovaných osob, nouzové a únikové východy, instalační a kabelové šachty, atd.

  • Maximální teplota použití až do 200°C