ZVUKOVÉ IZOLACE

Zvukové izolace jsou zjednodušeně izolace, které tlumí hluk zvenčí nebo zevnitř. Většina stavebních prvků vytváří základní zvukovou izolaci, né vždy je ale dostatečná.

Máte živé děti, které se rády prohání bytem? Pořádají vaši sousedé pravidelně večírky nebo máte nárůživou sousedku? Nestěhujte se, ale odhlučněte svůj byt zvukově izolačními deskami WOLF®. Akustické desky WOLF jsou jedničkou ve zvukové izolaci.

Zvuk je v našem životě všudypřítomný. Pokud jsou to tóny vaší oblíbené hudby je to super. Pokud je to ale sousedova televize nebo chrápání, dostanete se po pár dnech do stavu totální bezmoci. Bohužel i v novostavbách se na akustiku často zapomíná a řeší se až když je problém. V této části našeho e-shopu najdete vynikající produkty značky Wolf. Ty jsou unikátní především svou malou tloušťkou, při které ale mají obrovský útlum a k tomu na všech slyšitelných frekvencích. Se stavební akustikou máme letité zkušenosti a jsme schopni kvalifikovaně poradit ideální řešení daného problému.

Zvukové izolace jsou zjednodušeně izolace, které tlumí hluk zvenčí nebo zevnitř. Většina stavebních prvků vytváří základní zvukovou izolaci, né vždy je ale dostatečná. Také naše tepelná izolace CLIMATIZER PLUS je i zvukovou izolací, né všude lze ale aplikovat.

Máte živé děti, které se rády prohání bytem? Pořádají vaši sousedé pravidelně večírky nebo máte nárůživou sousedku? Nestěhujte se, ale odhlučněte svůj byt zvukově izolačními deskami WOLF®. Akustické desky WOLF jsou jedničkou ve zvukové izolaci. Pro odhlučnění využíváme více materiálů, záleží o jaký zdroj hluku se jedná. Zvukovou izolaci vám připravíme na míru pro váš domov, nahrávací studio, klub, zasedací místnost. Spolupracujeme s odborníky na akustiku.

Vytváříme izolaci na míru konkrétního požadavku klienta.

Vyjímečné vlastnosti:

  • tloušťka jen 15 mm izoluje jako zeď 300mm z tvárnic, šetří váš prostor

  • zdravotně nezávadné i pro alergiky

PROČ ZVUKOVÉ IZOLACE WOLF?

  • Jedinečné akustické desky s nejlepšími hodnotami akustického útlumu v ČR

  • Patentovaná kombinace třívlnného kartonu a křemičitého písku

  • Izolační deska proti kročejovému zvuku, zvukově izolační deska, pohlcovač zvuku

  • Řešení pro stěny, stropy, podlahy

  • Jednoduchá instalace a zpracování

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Máte dotaz? Napište nám!


    V případě, že vyplňujete kontaktní formulář na našem webu, zpracováváme Vaše osobní údaje. Především Váše jméno a kontaktní email, který slouží pouze nám pro doručení odpovědi na Váš dotaz. Kompletní informace naleznete zde: https://eshop.ito.cz/podminky-ochrany-osobnich-udaju/